Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Ekonomika: Barometer

Máťuš

Juraj Máťuš
obchodný riaditeľ | Unimedia, s.r.o., Bratislava

Otázka Odpoveď Komentár

Míňate v súčasnosti viac peňazí na zážitky než na veci?

31.07.2017

rozhodne áno

Vnímate Donalda Trumpa ako reálnu hrozbu pre svet?

24.10.2016

skôr nie

Vystúpi podľa vás Veľká Británia z Európskej únie?

20.06.2016

áno

Ako s odstupom času hodnotíte sankcie proti Rusku, uvalené Európskou úniou? Splnili svoj pôvodný účel potrestať krajinu za anektovanie Krymu?

13.06.2016

rozhodne nie Pre EU to bol chybný krok z hladiska geopolitickeho a aj ekonomickeho. Francuzsky Senat vcera drvivou vacsinou odhlasoval rezoluciu o ich zruseni. Snad uz vyhra v EU zdravy rozum nad pochybnymi pózami.
Pre EU to bol chybný krok z hladiska geopolitickeho a aj ekonomickeho. Francuzsky Senat vcera drvivou vacsinou odhlasoval rezoluciu o ich zruseni. Snad uz vyhra v EU zdravy rozum nad pochybnymi pózami.

Oslovujú vás predvolebné kampane politických strán?

08.02.2016

rozhodne nie Pravicoveho volica asi ziadna. Lavicoveho primarne SNS a SMER.
Pravicoveho volica asi ziadna. Lavicoveho primarne SNS a SMER.

Myslíte si, že by Európska únia mala tvrdo reagovať na povolebný vývoj v Poľsku?

11.01.2016

rozhodne nie

Súhlasíte s tým, že Robert Fico ide žalovať kvôli utečeneckým kvótam Európsku úniu?

28.09.2015

rozhodne nie

Súhlasíte s tým, aby vláda R. Fica vyplatila malým dodávateľom významnejšiu časť dlhov Váhostavu a aby na to použila peniaze z fondu, do ktorého banky platia špeciálny odvod?

20.04.2015

rozhodne nie

Viete, koho budete voliť v najbližších parlamentných voľbách?

19.01.2015

rozhodne nie Myslim si, ze dianie na politickej scene a primarne v pravicovom sektore s velkou pravdepodobnostou sposobi, ze prvy krat od svojich 18 rokoch nepojdem volit, kedze nie je nikto, kto by si realne zasluzil dostat moj hlasm, ktory nie je ovplyvneny ziadnym pivom ani gulasom z predvolebneho meetingu ani zatieneny vierou v nerealizovatelne sluby.
Myslim si, ze dianie na politickej scene a primarne v pravicovom sektore s velkou pravdepodobnostou sposobi, ze prvy krat od svojich 18 rokoch nepojdem volit, kedze nie je nikto, kto by si realne zasluzil dostat moj hlasm, ktory nie je ovplyvneny ziadnym pivom ani gulasom z predvolebneho meetingu ani zatieneny vierou v nerealizovatelne sluby.

Bude vám na politickej scéne chýbať SDKÚ?

08.12.2014

rozhodne áno Jediná pravicová strana, ktorej sa doteraz podarilo podľa mna zjednotiť pravicové názory a postavit v deväťdesiatych rokoch minuleho storocia kvalitnú a trvácnu odpoveď s pozitívnym výsledkom nielen pre členov strany/únie ale aj pre celú spoločnosť /vstup do EU, pozitívna orientácia smerom na Západ, transparentnejšie a kvalitnejšie podnikateľské prostredie, navodenie pocitu ako-takej slušnosti v spoločnosti a menšej korupcie v porovnaní s HZDS alebo dnešným SMERom/.
Jediná pravicová strana, ktorej sa doteraz podarilo podľa mna zjednotiť pravicové názory a postavit v deväťdesiatych rokoch minuleho storocia kvalitnú a trvácnu odpoveď s pozitívnym výsledkom nielen pre členov strany/únie ale aj pre celú spoločnosť /vstup do EU, pozitívna orientácia smerom na Západ, transparentnejšie a kvalitnejšie podnikateľské prostredie, navodenie pocitu ako-takej slušnosti v spoločnosti a menšej korupcie v porovnaní s HZDS alebo dnešným SMERom/.

Pôjdete voliť poslancov do Európskeho parlamentu? (Zdôvodnite svoje rozhodnutie.)

19.05.2014

skôr áno

Ako by podľa vás mala postupovať Európska únia voči Rusku v súvislosti so situáciou na Ukrajine?

10.03.2014

nijako, nie je dôvod na sankcie

Ako by podľa Vás mal predovšetkým štát postupovať voči prejavom extrémizmu?

17.02.2014

silou, prísnymi trestami